Testy konsumenckie żywności – badania konsumenckie

Testy konsumenckie mają na celu ocenić oferowany klientom produkt, kierując się konkretnymi, przyjętymi kryteriami, albo też porównać produkt z innymi, podobnymi. Czemu warto je przeprowadzać?

Ponieważ w ten sposób można sprawdzić zgodność danego towaru z istniejącymi normami, ocenić czy nadaje się dla konsumentów (jest dla nich bezpieczny, czy się przyjmie) i ewentualnie poprawić go, stosując się do zaleceń, które uzyskano dzięki testom.Testy konsumenckie mają na celu ocenić oferowany klientom produkt, kierując się konkretnymi, przyjętymi kryteriami, albo też porównać produkt z innymi, podobnymi. Czemu warto je przeprowadzać? Ponieważ w ten sposób można sprawdzić zgodność danego towaru z istniejącymi normami, ocenić czy nadaje się dla konsumentów (jest dla nich bezpieczny, czy się przyjmie) i ewentualnie poprawić go, stosując się do zaleceń, które uzyskano dzięki testom.

Testy konsumenckie – oferta

Laboratorium Usługowo-Badawcze Biochemik Sp. z o.o. specjalizuje się w badaniach produktów żywnościowych (w tym również i mięsa oraz jego przetworów), ale może także przeprowadzić stosowne badania gleby, wody pitnej, przemysłowej – oraz wielu innych towarów i substancji.  Firma sprawdza środowisko pracy, w jakim przyszło pracować ludziom – na przykład natężenie dźwięku, jakość powietrza czy poziom oświetlenia. Przeprowadza przeróżne badania chemiczne i mikrobiologiczne. Z łatwością sprawdzi na przykład czy w środowisku produkcji nie ma żadnych szkodliwych bakterii oraz jaka jest jakość na przykład miodu czy ziaren zbóż. Szeroka oferta obejmuje również samodzielne pobieranie przez pracowników stosownych próbek do badań. Transport próbek odbywa się w odpowiednich warunkach – podobnie zresztą jak i przechowywanie – a same testy przeprowadzane są najszybciej jak to możliwe.

Badania konsumenckie żywności – po co?

Testy konsumenckie żywności pozwalają sprawdzić stan danego towaru – jego konsystencję, zapach, smak, wygląd, opakowanie, bezpieczeństwo, skład itp. Sprawdza się, czy w żywności nie ma szkodliwych elementów, jak wysoką ma jakość i czy nadaje się do sprzedaży.  Dzięki testom można wreszcie sprawdzić jakość produktów rolnych, wody, mięsa czy miodu zarówno przed wprowadzeniem na rynek, jak również po jakimś czasie, ażeby zweryfikować, czy początkowe standardy zostały utrzymane. Oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, którzy z pewnością będą zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Bio Chemik

PRZYJMOWANIE ZLECEŃ

Śmiłowo (67) 349 35 45 marketing@biochemik.pl
Łuków 727 631 645 marketing.lukow@biochemik.pl
Sosnowiec 727 631 665 marketing.slask@biochemik.pl