Badania mikrobiologiczne wody – oferta

BWoda jest bardzo cenna i chociaż na co dzień jej nie doceniamy, jest nam przecież niezbędna do życia. Od tego jednak czy jest zdrowa, wolna od zanieczyszczeń i bakterii zależy w dużej mierze to, czy pozostaniemy zdrowi. Niektórych zanieczyszczeń nie widać zaś gołym okiem – ich obecność muszą zweryfikować specjaliści.

Badanie mikrobiologiczne wody

Nasza firma wykonuje badania wody, przeznaczonej do spożycia przez ludzi – a zatem tej najważniejszej, która powinna się cechować największą czystością. Wszystko przeprowadzane jest w zgodzie z obecnie obowiązującymi przepisami. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia od 1 stycznia 2008 roku obecność bakterii Legionella należy badać w budynkach zamieszkania zbiorowego i w zakładach opieki zdrowotnej zamkniętej. Nasze działania zostały zatwierdzone przez Państwowego Inspektora Sanitarnego, właściwego dla danego terytorium. Każdy może mieć zatem pewność, że badania prowadzone są na najwyższym poziomie – tak, jak nakazują normy.

Nasze laboratorium wykonuje:

  • badanie wody mikrobiologiczne
  • badanie wody fizykochemiczne

Wszystko odbywa się zgodnie z Farmakopea Europejska.

Oznaczamy ewentualne bakterie chorobotwórcze, a także sprawdzamy takie parametry wody, jak jej przewodność, twardość, mętność, pH itp. Dzięki temu można dowiedzieć się czego należy użyć, żeby woda w konkretnym ujęciu stała się zdatna do picia, albo czy może taka już jest. Podobne badania pozwalają ocenić wodę znajdującą się w obiektach żywienia zbiorowego i innych, jak też na przykład w wywierconych studniach.

Warto postawić na bezpieczeństwo, korzystając z usług sprawdzonego, profesjonalnego laboratorium – czystość wody jest zbyt ważna, żeby to bagatelizować. Z naszych usług korzysta wiele firm i klientów prywatnych.

Bio Chemik

PRZYJMOWANIE ZLECEŃ

Śmiłowo (67) 349 35 45 marketing@biochemik.pl
Łuków 727 631 645 marketing.lukow@biochemik.pl
Sosnowiec 727 631 665 marketing.slask@biochemik.pl