PRACA SOSNOWIEC

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze:

Laborant próbkobiorca

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • pobieranie oraz odbiór próbek do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych
  • prowadzenie podstawowych analiz w warunkach terenowych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
  • umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do codziennych wyjazdów
  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe – ochrona środowiska i pokrewne

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat (umowa o pracę)
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • telefon komórkowy
  • stabilne warunki pracy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie (CV, list motywacyjny) na adres mailowy: finanse@biochemik.pl

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”

Bio Chemik

PRZYJMOWANIE ZLECEŃ

Śmiłowo (67) 349 35 45 marketing@biochemik.pl
Łuków 727 631 645 marketing.lukow@biochemik.pl
Sosnowiec 727 631 665 marketing.slask@biochemik.pl
Olsztyn: 667 984 990 marketing.olsztyn@biochemik.pl
Ciszewo - wzrocowanie: 727 630 955 wzorcowanie@biochemik.pl
Ciszewo - środowisko: 727 631 655 srodowiskopracy@biochemik.pl